TR EN

BİZ KİMİZ?

GOODWORKS İletişim Danışmanlığı sektörde 17 yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından kuruldu. İş ortaklarına iletişim çözümleri sunmak için gerekli insan kaynağı, bilgi ve deneyimi bir araya getiren GOODWORKS ölçülebilir iş sonuçlarına odaklanmaktadır. GOODWORKS iletişimde bugünü yönetirken, yarını görmek gerektiğini düşünen, bunun için de gerekli stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçiren bir ekiptir.

Ergun Gümrah

Goodworks Ajans Başkanı

KURUCUMUZ

 GOODWORKS Ajans Başkanı Ergun Gümrah, Gazeteciliğe 1984 yılında Yeni Asır’da başladı. İstanbul’da Sabah, Hürriyet ve Milliyet EP dergilerinde muhabir olarak çalıştı. 1993 yılında Dr. Stress programının yapımcısı oldu. 1994-1997 yılları arasında Türkiye’nin ilk ekonomi kanalı olan Kanal E’nin stratejisini belirledi. Prototipini hazırlayarak, 4 yıl boyunca Genel Koordinatörlüğü’nü yürüttü. 1997-1999 yıllarında Kent TV’nin yeniden yapılanmasını gerçekleştirdi ve Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptı. 2000 yılında Cumhuriyet TV’yi, 2001 Ocak ayında Türkiye’nin ilk sağlık kanalı olan Medical Channel’ın kuruluşunu gerçekleştirdi.
2001-2014 arasında Leo PR - MSLGROUP Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. Türkiye’de TV ve Medyada Haber Olmak isimli iki çok yazarlı kitabı bulunmaktadır. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler dalında çok sayıda ödülün sahibidir. 


1 Ocak 2015 tarihinde GOODWORKS iletişim Danışmanlığını kurdu.

 

Halkla ilişkiler Derneği Üyesidir.